TATİLGEZİYERLERİ.COM

cappadocia-171116-2

Eğer “şu anda URL bölümünde TATİLGEZİYERLERİ.com görüyorsanız”, bu alan adına yönlendirilmiş bulunmaktasınız (yani şu anda esasında turkishholidayresorts.com adresinde bulunmaktasınız ama tatilgeziyerleri.com adresine yönlendirildiniz). Buradaki amacımız ise şu anda ziyaret etmekte olduğunuz websitesinde (yani turkishholidayresorts sitesinde) böylece Türkçe sayfalara da yer verebilmektir. Doğaldır ki bu şekilde daha çok Türkçe konuşan (veya Türk) ziyaretçiye ulaşabilmeyi ve daha çok sayfalarımızın okunmasını sağlayabilmeyi hedefliyoruz.

(Not: Eğer URL’de zaten http://www.turkishholidayresorts.com alan adını görüyorsanız, demek ki herhangi bir yönlendirme olmadan geldiniz sitemize)

Bu sitenin TÜRKÇE SAYFALARINDA, ülkemizde bulunan

sunTATİL YERLERİ
GÖRÜLECEK YERLER
KONAKLAMA YERLERİ
YEMEK YERLERİ
ETKİNLİKLER
YURTDIŞI

ile ilgili yazılar, resimler ve videoları paylaşıyoruz sizlerle… Bunlar mümkün olduğunca bizzat bizim kalemimizden çıkmış yazılar olacaktır. Videolara gelince özellikle YOUTUBE ortamında gerçekten çok özel ve güzel videolar yayınlanmaktadır artık. Bunların içinden en güzel olanlarını sizler için seçiyoruz. Tabii ki kendi hazırladığımız videoları da sizlerle paylaşıyoruz..

Hepimiz biliyoruz ki artık bugün web ortamında milyonlarca websitesi mevcut ve ülkemizle ilgili olan da keza binlercesi var. Bu yoğun rekabette daha çok ziyaretçi çekebilmek için düzgün bir iş yapmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu yönde sizlerden gelebilecek yapıcı tenkitlere de açığız.

Sitemizde keyifli vakit geçirmeniz, tekrar gelmeniz ve başkalarına da önermeniz dileğiyle…